Na Górski Dworek składają się trzy komfortowe, góralskie wille. Mieszczą się praktycznie na szczycie Gubałówki, przy głównej drodze spacerowej oraz w bliskim sąsiedztwie atrakcji turystycznych miasta Zakopane. Goście mają łatwy dostęp do wyciągów, szlaków spacerowych czy słynnych Krupówek. Wystarczy, że opuszczą dworek. Do centrum miasta można dotrzeć samochodem w około 20 minut.
Każdy z trzech domków należących do kompleksu posiada gustownie urządzone, niezależne apartamenty. Nie dziwi więc, że turyści chętnie zatrzymują się na nocleg właśnie tutaj, na zboczu, z którego rozciąga się panorama na prawie całe Tatry. Wybierają nasze domki, skuszeni ich wyglądem, położeniem oraz licznymi udogodnieniami. Goście mają dla siebie niezależne apartamenty z aneksem kuchennym, prywatną łazienką oraz TV z dostępem do internetu. Część z nich posiada prywatny taras lub werandę, z którego można...
ZOBACZ
ZOBACZ
Absolutnie super, polecamy, miła pani, pomocne śniadanie, świetny nocleg, super teren na zewnątrz dla dzieci, grill
Kwi 2026ZOBACZ
Pięknie położona, klimatyczna rezydencja. Dzisiaj cała zasypana wielkim śniegiem a dodatkowego uroku dodaje miła i zawsze pomocna gospodyni pani Anna .
Mar 2026ZOBACZ
ja jestem osobą która zwraca uwagę na szczegóły detale i choć nie jestem wymagający to zauważam jakieś niedociągnięcia , U Was naprawdę nawet znając moje podejście że prawie wszędzie znalazłem jakieś błędy gdzie jeździliśmy to na waszą prośbę musiałem sie długo zastanawiać o co by tu się doczepić u Was i w sumie znalazłem z trudem jedną rzecz a mianowicie zbyt słabe oświetlenie wnętrza, żarówki są niskowatowe i gdyby ktoś chciał coś robić przy mocnym świetle to miałby problem, natomiast my byliśmy w innym celu i światło było zdecydowanie wystarczające , oboje z żoną generalnie jesteśmy zachwyceni praktycznie wszystkim, zaczynajac od parkingu który jest "wygodny " czyli nie za ciasny jak to często upychają auta, poprzez wygląd całego obiektu , dbałość o szczegóły oswietlenie , zieleń wszystko jest naprawdę super , na terenie zielonym mogliście upchać jeszcze cos , jak robi to wiele obiektów ale nie zrobiliście tego i to ogromny plus ! wnętrze to poezja , kocham takie klimaty , cudowny kominek w centralnej części robi robotę dwa levele do góry, podoba mi się pościel która aż pachnie czystością, środki higieny osobistej w łazience , ułożenie pościeli no i te krówki :) bardzo miłe ! i teraz też ogromny plus porównywalny do kominka , super czystość !!!!!! zdaję sobie sprawe jak cięzko utrzymać czystość w drewnianych pomieszczeniach ale aż specjalnie niczym pani Gesler chodziłem i szukałem kurzu i ...nic !!! rzadko spotykane ! pomieszczenie wygląda jakby było nowe dopiero oddane , rozmawiałem z żoną właśnie o tym że kompletnie nie widać że tu co chwilę zmieniają sie goście , nie odnosi się takiego wrażenia . ooo znalazłem jeszcze daw drobiazgi które można by było udoskonalić , trochę niepraktyczny dywanik który zwija się i przesuwa przed narożnikiem i brak choćby malutkiego stolika kawowego właśnie tam :)a jest na tyle miejsca żeby go gdzieś umieścić, podsumowując całość to naprawdę jest genialnie !!! czystość, miejsce , cana adekwatna do miejsca i jakośći , nie jest tanio ale człowiek wie przynajmniej za co płaci i urzekła mnie jeszcze jedna sprawa, pani która nas wpuszczała do środka wchodząc ....ściągnęła buty !!! szok ,super zachowanie pokazujące jak szanujecie to miejsce i swoich klientów .ocena końcowa to 10/10 u mnie to niespotykana ocena :) pozdrawiam i trzymajcie poziom osobie dbającej o czystość należy się podwyżka :)
Mar 2026ZOBACZ
Świetne apartamenty! Czyste, komfortowe, bardzo miła obsługa. Doskonała lokalizacja i wysoki standard usług. Zdecydowanie polecam! ? Napewno tu wrócimy!
Lut 2026ZOBACZ
Polecam bardzo, lokalizacja świetna dla narciarzy, ale nie tylko. Piękne widoki, bardzo blisko Gubałowki. Do centrum Zakopanego (Krupówki) około 10 minut samochodem. Apartamenty nie są luksusowe, ale maja wszystko co potrzebne. Właścicielka przesympatyczna. Teren ogrodzony, z placem zabaw dla dzieci, dostępne sprzęty do zabawy w śniegu. Bardzo dziękujemy za pobyt, myślę, że jeszcze kiedyś skorzystamy ?
Lut 2026ZOBACZ
Krasne ubytovanie v nadhernon areali. Blizko lyziarskeho svahu a restauracie. Mala nevyhoda su ranajky ktore nosia, mne sa moc nepozdavali, ale nie su zle.
Lut 2026ZOBACZ
Bardzo klimatyczne miejsce, widok z okna cudowny, pokój w góralskim klimacie z dodatkami i kominkiem. Śniadania nie są w cenie ale są na tyle duże, że starczy dla dwóch osób. Pani prowadząca mega sympatyczna i pomocna. Minus, że daleko od Krupówek, ale to rzecz oczywista. Na szczęście o Ubera nie trudno.Za to Gubałówka tuż obok. Z pewnością miejsce warte polecenia i powrotu.
Lut 2026ZOBACZ
ZOBACZ