Brzozowa Przystań

Reda
100% na podstawie 4 recenzji
zobacz opinie
powrót
Wybierz termin pobytu
Szukaj wolnych pokoi w Brzozowa Przystań...
Regulamin

REZERWACJA I PŁATNOŚCI

 1. 1Rezerwacja domków jest wiążąca po jej potwierdzeniu  przez recepcję  w formie e-mail, rezerwacji  można dokonać poprzez:
  – panel rezerwacyjny znajdujący się na stronie   www.domki-brzozowaprzystan.pl

  100 % Gości jest zadowolonych z pobytu w Brzozowa Przystań

  • 100 %

   ZOBACZ

   Joanna B.

   Cudownie się odpoczywało, piękne domki, wszystko czyste zadbane. Na dworzu w domki mnóstwo zabawek dla najmłodszych nasze dziewczynki były zachwycone placem zabaw. Ja pokochałam jazdę na hulajnodze, już zamówiłam dla siebie aby towarzyszyć córkę w jeździe :) Jedyna uwagą: szkoda że domki nie stoją każdy obok siebie. U nas dzień przed wyjazdem przyjechali nowi goście na przeciwko naszego domu Hawaje i faktycznie czułam się wieczorem i rano lekko skrępowana, jednak zasłony nas uratował :)

   Maj 2019
  • 100 %

   ZOBACZ

   Mateusz R.

   Polecam wszystkim ;)

   Sty 2019
  • 100 %

   ZOBACZ

   Agnieszka M.

   Obiekt nowy, bardzo ładny, czysty i funkcjonalny:). Domki dokładnie jak na zdjęciach. Właściciele przemili:). Ładny teren z placem zabaw dla dzieci. Dodatkowo w gratisie obok obiektu zagroda z kozami, wciąż zainteresowanymi jedzeniem - dla dzieci wielka atrakcja.

   Wrz 2018
  • 100 %

   ZOBACZ

   Klaudia S.

   Wszystko super jak należy!

   Sie 2018
  • 100 %

   ZOBACZ

   Sławomir K.

   Nowy obiekt pachnący nowością i sterylną czystością. Właściciele włożyli dużo serca i umiejętności by powstał tak ładny, ciepły, klimatyczny i miły zakątek by spędzić kilka urlopowych dni. Wyposażenie domku super (nowe i wysokiej jakości) - jest wszystko jak we własnym domu. Gorąco polecam zwłaszcza że gospodarze są fantastyczni, kontaktowi i zainteresowani by pobyt gości był czasem wypoczynku i pełnego relaksu. Byłem z żoną i 2 córkami ( 4 dni) - super polecam.

   Sie 2018

  Brzozowa Przystań na mapie

  Szukaj dojazdu