TripDot Gajówka&Vita Pokoje Gościnne

Szczyrk
96% na podstawie 67 recenzji
zobacz opinie
powrót
Wybierz termin pobytu
Szukaj wolnych pokoi w TripDot Gajówka&Vita Pokoje Gościnne...
Gajówka&Vita Pokoje Gościnne jest alternatywą dla skromnych kwater oraz drogich hoteli, nasz obiekt to 2 budynki obok siebie, budynek A oraz Budynek B, oraz duży parking z bramą automatyczną z którego prowadzą schody...   Do dyspozycji Gości nieodpłatnie: Lokalizacja:

Nasz obiekt znajduje się ok 2km od ścisłego centrum Szczyrku, zlokalizowany jest pomiędzy znajdującym się w odległości ok 600m wyciągiem krzesełkowym na górę Skrzyczne (najwyższy szczyt Beskidu Śląskiego 1257m n.p.m.) i ok 1,4km od 10 osobowej Gondoli Szczyrk Mountain Resort96 % Gości jest zadowolonych z pobytu w TripDot Gajówka&Vita Pokoje Gościnne

 • 100 %

  ZOBACZ

  Michał

  Paź 2021
 • 100 %

  ZOBACZ

  Karolina

  Super hotel, bardzo miło właściciele, bardzo wygodne łóżko :)

  Paź 2021
 • 90 %

  ZOBACZ

  Anna

  Hotel spełnił nasze oczekiwania, obsługa okazała się bardzo pomocna :) Dostosowanie obsługi do późnych godzin zameldowania się. Czystość. Zapewnienie artykułów, których potrzebowaliśmyDalekie dojcie z parkingu do hotelu. W przypadku cięższych walizek, nie byłoby to komfortowe.

  Paź 2021
 • 100 %

  ZOBACZ

  Sławomir

  Gorąco polecam pobyt w tym obiekcie. Super lokalizacja i miła obsługa. Polecam Gorąco. Na pewno wrócę tu jeszcze z rodziną ale większym składem. Warto będzie zobaczyć tą część Polski inną porą roku.Nie było takiej rzeczy podczas mojego pobytu.

  Paź 2021
 • 100 %

  ZOBACZ

  Natalia

  Paź 2021
 • 100 %

  ZOBACZ

  Adam

  Czystość,komfort,wygodaWszystko ok

  Paź 2021
 • 90 %

  ZOBACZ

  Dariusz

  Wspaniale!!! Obiekt idealnie położony nieco dalej od centrum (spacerek na kawkę) i co najważniejsze 100m od głównej obleganej drogi. Czyściutko, wszystkie udogodnienia, może oprócz samoobsługowej kuchni. W pokojach czajniki i talerze że sztućcami i kieliszkami. Lodówki w pokojach. Mikrofalówki. Potężny parking z automatyczną bramą na polita. Przemiła obsługa. Polecam wszystkim. Nie szukajcie dłużej.

  Wrz 2021
 • 90 %

  ZOBACZ

  Ewa

  Wrz 2021
 • 100 %

  ZOBACZ

  Dawid

  Wrz 2021
 • 90 %

  ZOBACZ

  Bartłomiej

  Lokalizacja jak dla mnie idealna . blisko do kolejki na Szyndzielnię. parking zamykany. Blisko drogi głównej, ale na tyle daleko ,ze nie przeszkadza w odpoczynku.

  Wrz 2021

TripDot Gajówka&Vita Pokoje Gościnne na mapie

Szukaj dojazdu

  

ADRES
ul. Gajowa 10
Szczyrk 43-370
gajowkaszczyrk@wp.pl
gajowkaszczyrk.pl