Dom (leśniczówka z 1844 roku) położony w Szklarskiej Porębie - Biała Dolina, na pograniczu Karkonoszy i Gór Izerskich, z dala od ulic i zgiełku, osłonięty drzewami. Pieszo do najbliższego sklepu jest 6/7 min. przez park a do centrum miasta ok. 15 min. a samochodem niecałe 4 min. Trasy rowerowe, szklaki turystyczne oraz ścieżki biegowe graniczą z posesją. Trasa wiodąca do Polany Jakuszyckiej ma 7 km. Autem do wyciągu na Szrenicę jest ok. 5 minut, do Harrachov’a zaledwie 10 min, a Świeradowa Zdrój tylko 20 min.
ZOBACZ
Unglaublich schöne Unterkunft! Es gab sogar einen Weihnachtsbaum. Zusammen mit dem Schnee draußen, war es einfach unglaublich gemütlich!
Sty 2026ZOBACZ
Sty 2026
ZOBACZ
ZOBACZ
ZOBACZ
Lis 2025
ZOBACZ
Piękna okolica, rzeka, stawy, las zaraz przy willi za stawem. Mój pies szalał z radości!
Lis 2025ZOBACZ
Wyjątkowo klimatyczne miejsce w pięknych okolicznościach przyrody. Gospodarz okazał się niezwykle życzliwy i pomocny – naprawdę czuliśmy się otoczeni opieką. Wcześniejsze komentarze dotyczące chłodu w obiekcie zupełnie się nie potwierdziły – było ciepło i komfortowo. Jeśli chodzi o uwagi na temat ciśnienia wody czy drobnych niedoskonałości, warto pamiętać, że to ponad 200-letni budynek. Jego urok i niepowtarzalny charakter idą w parze z pewnymi ograniczeniami, które są naturalne. To miejsce zdecydowanie dla tych, którzy cenią historię, klimat i autentyczność ponad perfekcyjne wykończenia rodem z nowego apartamentowca.
Wrz 2025ZOBACZ
Wrz 2025
ZOBACZ
Bardzo klimatyczne mjejsce dla ludzi ceniących spokój, piękny wystrój i dużo udogodnień ogród sauna no poprostu super.
Cze 2025ZOBACZ
Zalesiony teren,cisza,saunaOtwarta toaleta w sypialnio jadalni,nie zwróciłem uwagi na zdjęcia, ale spaliśmy w 2 pokoju więc ten problem został rozwiązany
Maj 2025