.
- roman
Mar 2025
Obiekt (10 / 10)
- Janusz
Lut 2025
Obiekt (10 / 10)
- Grażyna
Wypad do Rabki Zamieniono nam apartamenty na -pod różami-i to ten apartament oceniam ale było fajnie
Sty 2025
Obiekt (10 / 10) Wypad do Rabki Zamieniono nam apartamenty na -pod różami-i to ten apartament oceniam ale było fajnie
- Sebastian
Sty 2025
Obiekt (9 / 10)
- AnnaGize
Cisza i spokoj i blisko wszedzie-
Lis 2024
Obiekt (10 / 10) Cisza i spokoj i blisko wszedzie-
- Rafał
Urokliwa willa zaadaptowana na miejsca noclegowe. Świetna lokalizacja, bo zaledwie 150 metrów od parku zdrojowego, a jednocześnie w bocznej uliczce, gdzie nie zagląda tłum ludzi, tworzą z tego miejsca idealne miejsce do spokojnego odpoczynku. W okolicy dobre i tanie restauracje oraz pizzerie, a także sklepy spożywcze. Na posesji wyznaczone darmowe miejsca parkingowe dla gości. Sam pokój bardzo dobrze wyposażony, gdzie z najważniejszych rzeczy należy wymienić aneks kuchenny, prywatną łazienkę z prysznicem, duże wygodne łóżko i TV. Jest na czym zjeść i gdzie usiąść. Dużo szaf i innych miejsc do przechowywania rzeczy. Pomimo wspaniałej aury za oknem, ogrzewanie działało. Kontakty z właścicielami bardzo dobry. Polecamy!
Lis 2024
Obiekt (10 / 10) Urokliwa willa zaadaptowana na miejsca noclegowe. Świetna lokalizacja, bo zaledwie 150 metrów od parku zdrojowego, a jednocześnie w bocznej uliczce, gdzie nie zagląda tłum ludzi, tworzą z tego miejsca idealne miejsce do spokojnego odpoczynku. W okolicy dobre i tanie restauracje oraz pizzerie, a także sklepy spożywcze. Na posesji wyznaczone darmowe miejsca parkingowe dla gości. Sam pokój bardzo dobrze wyposażony, gdzie z najważniejszych rzeczy należy wymienić aneks kuchenny, prywatną łazienkę z prysznicem, duże wygodne łóżko i TV. Jest na czym zjeść i gdzie usiąść. Dużo szaf i innych miejsc do przechowywania rzeczy. Pomimo wspaniałej aury za oknem, ogrzewanie działało. Kontakty z właścicielami bardzo dobry. Polecamy!
- Martyna
Wszystko w porządku, mieszkanie czyste i ciepłe, bardzo dobra lokalizacja. Właściciele bardzo uprzejmi i pomocni.
Lis 2024
Obiekt (10 / 10) Wszystko w porządku, mieszkanie czyste i ciepłe, bardzo dobra lokalizacja. Właściciele bardzo uprzejmi i pomocni.
- Anna
Lis 2024
Obiekt (9 / 10)
- Dariusz
Spokój ciszaWidać że lata świetności ma za sobą ale wszystko zadbane i czyste i mogłaby być suszarka w łazience nawet najtańsza za 50zl
Lis 2024
Obiekt (10 / 10) Spokój ciszaWidać że lata świetności ma za sobą ale wszystko zadbane i czyste i mogłaby być suszarka w łazience nawet najtańsza za 50zl
- Szubska
Jestem zadowolona z pobytu Wszystko było ok
Lis 2024
Obiekt (9 / 10) Jestem zadowolona z pobytu Wszystko było ok